1. Головна
  2. /
  3. Батькам
  4. /
  5. Порядок зарахування учнів до...

Порядок зарахування учнів до НВК№29 (шкільний підрозділ)

Зарахування учнів до спеціальних класів шкільного підрозділу НВК№29 здійснюється відповідно до Положення про спеціальну загальноосвітню школу для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, за наказом директора, на підставі особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють, комплексної оцінки розвитку дитини спеціалістами Інклюзивно-ресурсного центру, направлень управління освіти Херсонської міської ради, свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка, індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда. Усі діти з недорозвиненням мовлення повинні мати висновок сурдолога.

        Для зарахування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, окрім зазначених, подаються документи, передбачені пунктом 37 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини.

До 1-го класу шкільного підрозділу зараховуються діти 6(7) років, які здобули дошкільну освіту.

У разі відновлення здоров’я учні спеціальної школи-комплексу за висновком психолого-медико-педагогічної консультації при управлінні освіти переводяться до іншого типу загальноосвітнього навчального закладу за місцем проживання дитини чи за вибором батьків (осіб, які їх замінюють). 

Людям із порушенням зору