1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. ГОТУЄМОСЬ ДО ОБЛАСНОЇ АКЦІЇ...

ГОТУЄМОСЬ ДО ОБЛАСНОЇ АКЦІЇ “ДОПОМОЖЕМО ЗИМУЮЧИМ ПТАХАМ”.

З метою вивчення особливостей життя зимуючих птахів, формування у дітей інтересу до живої природи учні нашого закладу готуються взяти участь у обласній акції «Допоможемо зимуючим птахам».
Упродовж зими діти вели спостереження за птаством, яке зимує на території нашої області, виготовляли для них годівнички. Свої спостереження діти узагальнили у своїх творчих роботах: малюнках, стіннівках, лепбуках, оповіданнях про життя молодших друзів-птахів.
Учні 3 класу Онищенко Ніна і Бондаренко Артем разом з педагогом-організатором Кожущенко Н.В. працювали над створенням лепбуку, в якому розмістили старовинні легенди і перекази, цікаві факти про життя птахів, прикмети, скоромовки, загадки. В цікавій формі зробили кросворд, фотокартки на знання зимуючих птахів; поділилися інформацією чим можна годувати пернатих взимку. На останній сторінці лепбуку розмістили дидактичні ігри “Допоможи пташкам” та виготовили ігровий куб з цікавими завданнями.
Робота наших учнів братиме участь в обласній акції- конкурсі “Допоможемо зимуючим птахам”. Бажаємо нашим дітям ПЕРЕМОГИ.

Людям із порушенням зору