1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. День Соборнсті України в...

День Соборнсті України в дошкільному підрозділі НВК№29

Найменші дітлахи нашого садочку з групи«Сонячна» сьогодні відзначали День Соборності України.З дітьми був проведений виховний захід на тему «Моя Україна-одна для всіх, як оберіг». Діти відгадувати загадки, грали в народні ігри, співали та танцювали; отримали позитивний емоційний настрій на весь день.

На передодні свята в групі «Квіткова» пройшли тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України,  мета яких – поповнення та поглиблення знань дошкільнят про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів. З дітьми було проведено бесіди, які мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Діти відгадували загадки, складали тематичні пазли, грали в народні ігри, танцювали. Разом з вихователем зробили аплікацію та виготовили коло єдності, а на завершення дітям організували веселий флешмоб!

“Морська” група до дня Соборності України провели розмову про Україну, яка має багату історію, свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Це батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишиванний рушник, червона калина, зажурена верба, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека, дівочий вінок. Слухали легенди про Україну, складали пазли, згадали державні та національні символи. Закріпили знання про свій рідний край і багатство нашої неньки України. Виготовили вітальну листівку “Україна єдина”.

А у групi “МАЛЬВИ” малеча знайомилась з символом Незалежноi Украiни – прапором. Дiтки дiзналися  символичне значения кольорiв прапора, із задоволенням розфарбовували Державний символ.

Людям із порушенням зору